Історія і загальна інформація про групу компаній «ВаріУс»

2004 – Технічний Центр “ВаріУс” відкрито. Об’єднавши в своєму складі фахівців кількох провідних КБ, технологів з більш, ніж 20-річним стажем і співробітників, що мають великий досвід роботи в комерційних підприємствах технічного напряму, ставить перед собою ряд завдань, пов’язаних з комплексним забезпеченням українських машинобудівних підприємств обладнанням, інструментом і оснащенням.

2005 – Відкриття департаменту модернізації верстатів з ЧПУ, створення окремої власної лабораторії для якісної підготовки обладнання, тестування і ремонту комплектуючих систем управління, електроавтоматики, сервоприводів і вимірювальних приладів.

2006 – Створення навчального центру для нових співробітників і фахівців замовників на базі лабораторії ЧПУ і комплектуючих.

Цього ж року нашими замовниками стають підприємства енергетичної та металургійної галузей завдяки участі фахівців ТЦ “ВаріУс” у програмах з моніторингу та балансування тіл обертання (вали і ротори ТЕЦ і АЕС, робочі колеса димососів і компресорних станцій металургійних комбінатів та ін.)

2007 – Відкриття компанії «ТаегуТек Україна» в м Дніпропетровську спільно з TaeguTec (Південна Корея) для забезпечення якісного технологічного супроводу поставок інструменту й обладнання TaeguTec. Початок активної інжинірингової діяльності.

2008 – У лютому створено самостійну компанію «ВаріТек», що спеціалізується виключно на постачанні сучасного металообробного обладнання. Підприємство забезпечує пусконалагоджувальні роботи, навчання, гарантійне та сервісне обслуговування

2009 – Відкрито філію компанії Інженерний Центр «ТаТехнологія» у м. Ростов-на-Дону (РФ) для можливості оперативного реагування на замовлення російських клієнтів, а також для забезпечення якісного сервісу відправленого російським клієнтам металообробного обладнання.

2011 – На базі сервісного Центру верстатів з ЧПУ в Дніпропетровську створено і успішно функціонує клас для навчання фахівців промислових підприємств України методам ефективної експлуатації сучасного обладнання.

2012 – Побудовано адміністративно-офісний центр площею 750 м.кв., що включає в себе виставкові приміщення, а також класи для проведення технічних семінарів та навчання спеціалістів. Крім того, на території центру створено сучасний шоу-рум для демонстрації роботи устаткування з ЧПУ, оснащеного інноваційним металорізальних інструментом.

2014 – Відкриття двох нових компаній-партнерів:

Митно-Логістична Компанія «ВІВАТ» пропонує широкий спектр послуг в сфері митного оформлення товарів і послуг для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності на території України. Можлива робота з будь-якими видами вантажів в будь-якому напрямку. Досвід ліцензованих співробітників МЛК «ВІВАТ» дозволяє клієнтам швидко і ефективно виконувати свої зобов’язання за контрактами ЗЕД перед зарубіжними партнерами.

Компанія “ВаріТерм” спеціалізується в галузі поставки промислових нагрівальних і термічних печей підприємствам чорної і кольорової металургії, машинобудування, енергетичного комплексу, скляної та керамічної галузі.

2017 – Для безперебійного забезпечення своїх замовників обладнанням і оснащенням на базі транспортного відділу ТЦ «ВаріУс» створено транспортну компанію “FidelIs”