Відгук про токарні верстати ЧПК DOOSAN (PUMA 4100M)

Високопродуктивні токарні центри PUMA 4100 оптимізовані для силового різання металу середніх і великих розмірів заготовок з максимальним діаметром обробки 560 мм і з максимальною довжиною 3152 мм. Жорстка конструкція, потужний привід шпинделя (до 37 кВт), а також сервоприводи (до 7 кВт) забезпечують можливість використання верстата для «важкого» точіння при високих режимах різання.

Нижче наводимо відгук про роботу токарного обладнання DOOSAN:

Завод-виробник сільськогосподарської техніки, приватне підприємство “ВК Технополь”, оновило парк обладнання!

Інвестування в розвиток власного підприємства – невід’ємна частина розвитку холдингу «ВК Технополь». Щорічно цех, де виготовляють грунтообробну техніку європейської якості, поповнюються новим і сучасним обладнанням.

Уже кілька років ТОВ «ВК Технополь» співпрацює з компанією «ВаріТек», що є ексклюзивним представником багатьох провідних світових виробників металообробного обладнання в Україні. Так, «ВК Технополь» вже придбало і встановило три верстата з ЧПУ фірми DOOSAN. Два з них – з фрезерної функцією, що дозволяє виконувати свердліннята фрезерування деталей як на осьовій, так і на радіальній поверхнях.

Найбільшим з цих агрегатів є токарний центр PUMA4100, за допомогою якого можна обробляти прутки діаметром до 130 мм.

Даний агрегат був придбаний спеціально для виготовлення гільз, поршнів, букс гідроциліндрів великого типорозміру, що застосовуються на культиваторах і подрібнювачах виробництва «ВК Технополь». Також на агрегаті виготовляються вали, маточини, осі і втулки для всієї ґрунтообробної техніки “ВК Технополь”.

Основна перевага верстатів з ЧПУ – якість деталей. Саме від якості деталей залежить якість техніки в цілому.

Фотозвіт – токарний центр Puma 4100M