Відгуки Замовників


З метою підвищення якості праці співробітників групи компаній Технічний Центр «ВаріУс», фахівцями відділу сертифікації та забезпечення якості було проведено опитування співробітників підприємств-замовників, що працюють в різних підрозділах виробництва, менеджменту та відділах з технологічного супроводу промислових підприємств України, розташованих в різних регіонах країни, з різних галузей промисловості.

Для об’єктивності результату було сформульовано три однакових запитання всім учасникам:

Запитання 1

Оцініть, будь ласка, обладнання, встановлене ТЦ “ВаріУс” з точки зору прогресивності, якості. Як впровадження цього обладнання вплинуло на виробничі показники (в цифрах або відсотках)?
 

Запитання 2

ТЦ “ВаріУс” декларує здійснення комплексного супроводу своїх постачань. Що це означає з точки зору ефективності виробництва і виробничої вигоди?
 

Запитання 3

Перерахуйте, будь ласка, ті принципи роботи ТЦ «ВаріУс» із замовниками, які Ви вважаєте передовими для українського ринку. Чи ефективні ці підходи для Вашого виробництва?
 

Відповіді

Директор Державного Підприємства (м. Феодосія)

tsitata

Технічний Центр «ВаріУс» – найкраща компанія, яку я зустрічав будь-коли з підприємств, що працюють у царині комерції й техніки. Устаткування DOOSAN, інструмент TaeguTec і ТЦ «ВаріУс» – це українське технологічне диво, забезпечене за допомогою корейського обладнання і технологій працею українських фахівців вищого класу.
 

Генеральний директор промислового підприємства (м. Кіровоград)

tsitata

Устаткування, що постачається Технічним Центром “ВаріУс”, відповідає всім технічним і технологічним параметрам, заявленим виробником верстатів DOOSAN. Це дозволило нам суттєво підвищити якість виробів і продуктивність праці на деяких операціях в 3-4 рази, скоротити час впровадження нової техніки і збільшити потужність на 20-30% від складових раніше.
ТЦ “ВаріУс” постачає обладнання повної комплектності – не просто обладнання, а процес: з технологіями, оснащенням, інструментом, що дозволяє найбільш ефективно і швидко використовувати це обладнання при впровадженні як нових виробів, так і при підвищенні потужностей.

Основний принцип ТЦ “ВаріУс” – це орієнтація на споживача. Це підбір обладнання, розробка технологій, вибір інструменту, власна служба, яка своєчасно і швидко дозволяє вирішувати питання і проблеми, що виникли в процесі роботи.

Для нашого підприємства робота з “ВаріУс” – найбільш комфортна. Саме орієнтація на споживача робить його лідером українського ринку з постачання обладнання.

Старший майстер механічного цеху (м. Полтава)

tsitata

Верстати DOOSAN, оснащені інструментом TaeguTec, встановлені фірмою “ВаріУс”, працюють понад три роки. Відмінні верстати, відмінний інструмент. Якість обробки деталей підвищилася удвічі. Якщо раніше ми, обробляючи деталь, досягали 5 класу, то зараз маємо 7-8 клас.

Головний технолог найбільшого машинобудівного підприємства (м. Запоріжжя)

tsitata

При відмінній якості обладнання і ріжучого інструменту з Південної Кореї за цінами нижче, ніж європейські, ми маємо відмінний результат.

Нам надають верстат, підбирають інструмент, пишуть технологію і навчають людей двічі при кожній поставці: по-перше, на підприємствах у Південній Кореї, далі – у нас на виробництві – під час запуску обладнання.

Ми обрали обладнання DOOSAN тому, що в умовах нашого серійного виробництва воно найбільше відповідає поставленим задачам. Воно високопродуктивне, точне, швидко налаштовується. І якщо врахувати, що Центр “ВаріУс” надає нам інструмент корейської фірми TaeguTec, яка також є лідером в світі з виробництва інструменту, то, порівнюючи вартість з європейськими лідерами, ми отримуємо золоту середину – маємо нормальну ціну при відмінній якості.

Провідний інженер-технолог промислового підприємства (м. Запоріжжя)

tsitata

Верстати, надані компанією “ВаріУс” працюють на нашому підприємстві близько п’яти років. За цей час зарекомендували себе як високоточне, надійне технологічне обладнання.

Завдяки інструменту компанії TaeguTec і верстатів компанії DOOSAN, продуктивність праці в нашому цеху зросла в 3-4 рази. За якістю продукції ми вийшли на європейський і світовий рівні.

Компанія “ВаріУс” відрізняється оперативністю реагування на потреби заводу і чіткістю постачань.

Головний технолог найбільшого вагонобудівного заводу

tsitata

Технічний Центр “ВаріУс” надав нам фрезерно-розточний верстат DOOSAN для вирішення цілого комплексу питань щодо забезпечення модельно-стрижневого оснащення нашого ливарного виробництва. Верстат є передовим з-поміж точних обробних центрів. І програмне забезпечення не становить особливої складності – наші інженери досить легко почали «спілкуватися» з цим верстатом мовою програмування після найпростішого навчання. Усі деталі, що виготовляються на цьому верстаті, відповідають тій точності, яка закладена в кресленнях виробів.

За підсумками року роботи на нашому виробництві обладнання DOOSAN, керівництво заводу прийняло рішення про закупівлю ще двох аналогічних верстатів. Це і є яскравий приклад якості обладнання, що постачається ТЦ “ВаріУс”.

Наше підприємство обрало ТЦ “ВаріУс” саме тому, що ця фірма вирішує в комплексі цілий ряд питань при постачанні обладнання – монтаж і встановлення; гарантійне забезпечення безперебійної роботи верстата; забезпечення сервісного обслуговування, як в гарантійний, так і в післягарантійний період; навчання наших фахівців для обслуговування цього обладнання.

Ми цінуємо ТЦ “ВаріУс” перш за все за своєчасність постачань, за чітке дотримання всіх договірних зобов’язань і якісне сервісне обслуговування.

Головний технолог машинобудівного заводу (м. Кременчук)

tsitata

З групою компаній «ВаріУс» ми працюємо протягом року. Програмний продукт придбано ESPRIT. Він дозволяє вирішувати чимало виробничих завдань і відмінно з цим управляється. Окремо, звичайно, хочеться відзначити технічну підтримку фахівців компанії «ВаріУс». Вони завжди готові нас проконсультувати з будь-якого питання, що виникає в процесі роботи обладнання або інструменту. Незважаючи на те, що з компанією «ВаріУс» ми працюємо відносно недавно, ми вже зараз бачимо, що це команда професіоналів, які володіють передовими технологіями. Крім того, це надійний партнер.

Заступник головного технолога підприємства (м. Кременчук)

tsitata

Такий яскравий приклад: ми користуємося спеціальними складними фрезами для основного виробництва. Розрахунок цих фрез можна робити за допомогою певних програм, які є в розпорядженні технічного персоналу компанії ТаегуТек-Україна. Ми відправляємо їм свої побажання, вони роблять розрахунок, надсилають нам 3D-модель або креслення 2D, ми його перевіряємо. Якщо щось десь у нас не клеїться, ми починаємо погоджувати дані моменти. Утім в дуже короткі терміни ми отримуємо бажаний результат.

Аналогічно і при роботі інструментом TaeguTec на корейському верстаті DOOSAN ми підвищили продуктивність праці десь на 20% на ділянці складного модельного оснащення за рахунок застосування прогресивного ріжучого інструменту.

Головний технолог виробничого об’єднання (м. Суми)

tsitata

Застосувавши фрезерну обробку з використанням вертикального обробного центру DOOSAN, ми збільшили практично в 2,5 рази швидкість обробки наших традиційних деталей. Якщо говорити про обробку складного в виробництві ротора на валовому суперсучасному верстаті PUMA 700 XLY з використанням функції «Y», то маємо збільшення продуктивності взагалі в 5 разів.

Ми вже увійшли в договірні зобов’язання на придбання ще двох фрезерних верстатів з ЧПУ для розширення номенклатури оброблюваних виробів. Комплексне постачання, яке пропонується фірмою “ВаріУс”, – це дійсно інновація. Це дозволило нам скоротити час від введення в експлуатацію до освоєння нових технологій, які дозволяють нам здійснити впровадження в максимально короткі терміни.

“ВаріУс» працює гнучко, оперативно, професійно. Проблеми, які виникають, вирішуються в найкоротші терміни, практично, в режимі он-лайн, як прийнято зараз говорити. При необхідності, приїзд фахівця здійснюється протягом доби, постачання необхідних комплектуючих в найкоротші терміни.

Провідний інженер-програміст підприємства з виробництва технологічного оснащення (м. Дніпропетровськ)

tsitata

В першу чергу, обладнання ТЦ «ВаріУс» – це унікальне рішення для автоматизації складних виробничих процесів, яке дозволяє досягти прецизійної точності оброблюваних деталей в умовах масового виробництва і безперервного графіка роботи.

Устаткування, що дозволяє без проблем працювати на підвищених режимах різання, при частих переходах від важкого чорнового фрезерування до фінішного чистового.

Точність виготовлення деталей у деяких випадках виросла в 2-3 рази, а кількість і вартість операцій зменшилася 4-8 разів. Комплексний супровід дозволяє нашим фахівцям спільно працювати з технологами та програмістами «ВАРІУС» у вирішенні таких питань, як підбір ріжучого інструменту, режимів різання, написання керуючих програм, розробки технологічної документації.

В першу чергу, хотілося б відзначити професіоналізм компанії «ВаріУс», їхню здатність в найкоротший час відповісти на будь-які технічні питання. Ну, і, напевно, краще в Україні гарантійне обслуговування обладнання.