Поставка обладнання “Під ключ”

Технічний Центр «ВаріУс» є однією з найбільших компаній України в галузі розробок технологічних процесів і комплексного оснащення підприємств металорізальним обладнанням, інструментом і оснащенням.

Фахівці технологічного відділу нашого центру (загалом понад 60 осіб) орієнтовані на виконання повного циклу робіт з підготовки, запуску і забезпечення, а також супроводу виробничої програми замовника.

Що входить до постачання металорізального обладнання “під ключ”:

  1. Підготовка технології виробництва, починаючи від креслення деталі – для правильного вибору обладнання.
  2. Спільна робота технологів підприємства з технологами та програмістами Технічного Центру.
  3. Вибір необхідного для завдання оснащення і участь в його постачанні або виготовленні.
  4. Комплектація інструментом і підбір режимів різання відповідно до планованого програмою випуску виробів.
  5. Участь технічного персоналу в налагодженні технології обробки під час і після введення верстата в експлуатацію.

В результаті, ще до придбання обладнання, замовник точно знає суму запланованих витрат, майбутню продуктивність, має циклограму виробництва кожної деталі, а отже, знає собівартість продукції.

Технолог сервисного центра за станком DOOSAN Lynx
Налагодження технології обробки при введенні верстата в експлуатацію

Наявність у штаті компанії Сервісного Центру з обслуговування верстатів з ЧПУ дозволяє спростити до мінімуму перерви виробництва через вихід обладнання з ладу.

Крім того, ми забезпечуємо заводських технологів всією необхідною або новою інформацією про можливості обладнання і підтримкою з метою забезпечення найвищої продуктивності і якості продукції.

Робота з Технічним Центром «ВаріУс» постійно супроводжується технічними семінарами на базі нашого Навчального Центру, на промисловому майданчику замовника, на території виробників обладнання, інструменту в Німеччині, у Південній Кореї, в Іспанії та ін.

Карта оборудования DOOSAN в Украине
Приєднуйтеся до всесвітнього цеху DOOSAN в Україні!

ГГоловна наша перевага полягає в тому, що за весь процес підготовки виробництва відповідає одна компанія. Перекладання відповідальності за невідповідність планів і реальності з верстатників на інструментальників (і навпаки) унеможливлюється. Відповідальність – наше друге ім’я!

Є завдання з металообробки? – Ми готові допомогти їх реалізвувати!