ПАК “Система моніторингу ефективності використання обладнання ГК” ВаріУс “

 

 

Ефективність роботи виробничого устаткування складається з багатьох чинників, а їх контроль і облік в реальному часі може бути ускладнений. Робота персоналу, режими використання обладнання, КП, що застосовуються – усе це впливає на виробничий процес, на витрати і, як наслідок, на собівартість продукції та прибуток власника.

Реалізуючи побажання ринку металообробки стосовно контролю за використанням коштів виробництва, ГК «ВаріУс» пішла назустріч керівникам і власникам підприємств та розробила Програмно-апаратний комплекс моніторингу ефективності використання обладнання (ПАК СМЕВО). Ця система використовує можливість об’єднання верстатів в ЛОМ, накопичуючи і обробляючи дані, отримані від верстатів, подаючи аналітичну інформацію про роботу обладнання і персоналу в певному часовому проміжку і режимів роботи обладнання, часу роботи персоналу та реєстрованих причин затримки роботи обладнання.

При відповідному налаштуванні доступу до системи у власника підприємства з’являється можливість в реальному часі бачити роботу обладнання та отримувати узагальнені звіти навіть на екрані свого мобільного телефону.

Аналізуйте ефективність використання та рівня завантаження верстатів з будь-якої точки світу!

Подивитися презентацію і брошуру ви можете за посиланнями нижче.

Презентація ГК “ВаріУс”
Інформаційна брошура

Якщо Ви зацікавилися системою такого типу, зв’яжіться з нами, заповнивши форму нижче, або за телефонами на сторінці контактів.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, щоб ми змогли зв’язатися з Вами.