Горизонтальні та фрезерно-розточувальні центри JUARISTI

Компанія JUARISTI розробляє та створює обробні центри з 1941 року. На заводі, розташованому на півночі Іспанії, конструюються свердлильні, фрезерні та високоточні обробні центри.

Визначальними факторами розвитку компанії є інновації та міжнародне співробітництво. Обробні центри JUARISTI продаються майже у всіх країнах світу завдяки широкій мережі власних філій, а також дистриб’юторів: 85% обороту компанії йде на експорт.

Якість продукції, зобов’язання з обслуговування і постачання спеціальних рішень по запитах клієнта є ключовими факторами, які дозволили компанії JUARISTI досягти нинішнього рівня розвитку і задоволеності кінцевих користувачів обладнання.

Дослідження, які є результативними в галузі розробки нових верстатів, із залученням до співпраці Замовників, призвели до різкого збільшення ринкової частки широкого ряду високоточних розточувальних і фрезерних центрів.

Досвід і знання тенденцій ринку, підкріплені гнучкою структурою організації, сприяли розробці чотирьох нових, повністю автоматичних серій обробних центрів із потрійною системою напрямних.

Більш детально >>