Розробка і захист технологічних проектів

В межах будь-якої комплексної задачі (Проекту) ми можемо запропонувати послуги з найбільш ефективного підбору обладнання, оснащення, інструменту та з налагодження технології обробки з подальшим супроводом.
В результаті, ще до придбання обладнання, Ви будете точно знати суму планованих витрат, майбутню продуктивність, мати циклограму виробництва кожної деталі і, відповідно, собівартість продукції.

Ми допоможемо не тільки заздалегідь розрахувати собівартість планованої до випуску продукції, але і довести ефективність обраної технології шляхом виконання економічних розрахунків.

Устаткування, інструмент, оснащення, режими будуть підібрані належним чином, щоб забезпечити максимальну програму виготовлення деталей при мінімальних інвестиціях. Ми допоможемо уникнути так званих «вузьких місць» і викликаної в зв’язку із цим перервою у роботі обладнання.

Головна наша перевага: за весь процес буде відповідати одна компанія. Перекладання відповідальності за невідповідність планів і результату з верстатників на інструментальників (і навпаки) унеможливлюється.

Для топ-менеджерів компаній, власників і служб економічної безпеки наші фахівці пропонують прочитати серію семінарів з розрахунків дійсної економічної ефективності процесів механічної обробки.