Навчальний Центр

Будь-яке підприємство України, що тільки-но придбало сучасні верстати з ЧПК, або вже експлуатує таке обладнання, стикається з необхідністю навчання нових співробітників технологічних відділів і операторів верстатів методам ефективної експлуатації обладнання. 

Програмісти і технологи Сервісного Центру з обслуговування верстатів з ЧПУ, а також відділу CAD/CAM-програмування, регулярно проводять навчальні семінари для своїх співробітників, а також за заявками промислових підприємств і ВНЗ України.

Ці навчальні програми проводяться на платній основі. Для кожного підприємства створюється та виконується індивідуальна програма навчання з урахуванням особливостей верстатного парку замовника та рівня підготовки фахівців. У разі придбання підприємством нового устаткування з ЧПК, що постачається компанією ТЦ «ВаріУс», фахівцями компанії практикуються виїзні програми з навчанням на підприємстві, безпосередньо на обладнанні, яке вводиться в експлуатацію, – в рамках договорів постачання обладнання.

У разі придбання програмного CAD/CAM комплексу ESPRIT, програмісти нашої компанії проводять безкоштовний курс навчання для спеціалістів Замовника (на його виробничих потужностях або в спеціалізованому класі на території сервісного Центру ТЦ «ВаріУс»).

Результати навчання можливо закріпити практичним шляхом на сучасному обладнанні DOOSAN, встановленому у шоу-рум компанії «ВаріТек», що знаходиться на території сервісного Центру.

У Навчальному центрі також є можливість підібрати ріжучий інструмент TaeguTec і провести практичні тестові випробування з відпрацюванням режимів різання.

З інтерв’ю творця компанії DP TechnologyCorp. (США) – Дена Паула:
«В Україні наразі активно розвиваються галузі, що вимагають застосування високотехнологічних, складних верстатів (аерокосмічна, енергетична промисловість, машинобудування та ін.). Без відповідного сервісного обслуговування і програмного забезпечення тут не обійтися …»

Тематика семінарів:

Програмування верстатів з ЧПК на CAM-системах

Програмування верстатів з ЧПК на CAM-системах

Програмування верстатів з ЧПК на CAM-системах Навчальні семінари для інженерів, технологів і співробітників відділів по роботі з верстатами ЧПК. Метою семінарів є знайомство працівників виробничої галузі із суча...
Технічні семінари по інструменту TaeguTec

Технічні семінари по інструменту TaeguTec

Технічні семінари по інструменту TaeguTec Компанія «TaeguTec» (Південна Корея) є одним зі світових лідерів з виробництва твердосплавного ріжучого інструменту. Пропонуємо технічні семінари по інструменту Tae...