Лазерне обладнання HAN*S LASER

Компания HAN*S LASER является мировым лидером в сфере производства профессионального лазерного оборудования и  занимает третье место в мире по объему продаж аналогичного оборудования

Компанія HAN*S LASER є світовим лідером в галузі виробництва професійного лазерного обладнання і посідає третє місце у світі за обсягом продажів аналогічного обладнання.
Завдяки лазерній обробці можна реалізувати чимало технологічних процесів і методів обробки матеріалів (різання, зварювання, мікросвердління, наплавка, маркування, гравіювання, гарт і ін.), які неможливі для інших видів обладнання і технологій.

Лазерне обладнання використовується в машинобудівній, енергетичній, пакувальній, медичній, текстильній та інших промисловостях. Своє застосування лазерні комплекси знаходять в розкрої всіх видів матеріалів під час виробництва деталей автомобілів, у виробництві ювелірних виробів, під час гравіювання виробів зі скла, а також при маркуванні різних виробів з пластмаси та інших матеріалів.

Основні переваги лазерної обробки матеріалів

1. Велика розмаїтість процесів обробки різноманітних видів матеріалів (навіть таких, які не підлягають механічній обробці).
2. Висока швидкість виконання операцій з обробки (іноді в 1 000 разів більша, ніж при механічній).
3. Висока якість обробки (гладкість зрізів, міцність зварних швів, чистота обробки та ін.).
4. Можливість високоточної прецизійної обробки (виготовлення алмазних і ін. фільєр, необхідних для волочіння дроту, виготовлення отворів в рубінових каменях, необхідних для виготовлення годинникових механізмів та ін.).
5. Селективність впливу на окремі ділянки оброблюваної поверхні, можливість дистанційної обробки (в тому числі і поверхонь, розташованих за скляною перегородкою).
6. Порівняно легка автоматизація операцій, що сприяє суттєвому підвищенню продуктивності праці.
7. Навдивовижу низька вартість процесів обробки! (В рази нижче за аналогічні операції, виконані за допомогою іншого обладнання).
 

 

Варто зазначити, що вартість нашого обладнання відповідає базуванню виробника в економічно вигідній зоні. Чимала економія на закупівлю обладнання порівняно з іншими відомими виробниками лазерного обладнання.

 

Більш детально на офіційному сайті компанії ВаріТек >>