Обробні центри MILLSTAR

MillStar – нова зірка на ринку металообробного обладнання України

З 2008 р. на ринку металообробного обладнання України представлено компанію MILLSTAR – виробника широкого спектру високоякісних фрезерних обробних центрів із ЧПК, які відповідають вимогам міжнародного стандарту системи якості продукції ISO 9001/2000.

Рис. 1. Вертикальный обрабатывающий центр MV 1000

Компанія MILLSTAR повністю виправдовує свою назву: Milling – фрезерування. Якщо у Вас є завдання, пов’язане з високопродуктивним фрезеруванням, верстати цього тайванського виробника дозволять виконати практично будь-яку операцію, пов’язану з чорновим (силовим) або з фінішним фрезеруванням.

Поряд з розширенням програми постачання, а також зі збільшенням обсягів виробництва компанія приділяє величезну увагу якості продукції – у 2002 році заводи MILLSTAR отримали міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001/2000.

Це дозволило значно зміцнити позиції компанії не тільки на традиційних азіатських ринках (Тайвань, Японія, Корея, Індія, Китай), але також і на європейському (Англія, Франція, Італія, Іспанія, Бельгія, та ін.) і американському (США, Канада, Мексика, Аргентина, Бразилія) ринках.

Асортимент продукції MILLSTAR налічує понад 50 моделей і завдяки значним інвестиціям в R&D-департамент (research and development – дослідження і розвиток) щорічно поповнюється новими моделями для задоволення безперервно зростаючих вимог споживачів.

Виробнича програма поділяється на 6 серій обладнання. Розглянемо більш докладно основні 4 серії.

Серія MV

Серія MV – вертикально-фрезерні обробні центри (мал.1), відмінною рисою яких (таблиця 1) є коробчасті напрямні ковзання для переміщень по осях X / Y / Z, простота і надійність, а також відносно невелика ціна. Привід шпинделя в базовій комплектації 7,5 / 11 кВт (S1 – номінальний, безперервний режим роботи / S4 – 30-хвилинний короткочасний режим роботи), в якості опції пропонується привід 11/15 кВт. Швидкість обертання шпинделя 8000-10000 об/хв – дозволяє виконувати фрезерування з високим класом чистоти поверхні. Цех остаточного складання МV серії на малюнку 2.

Рис. 2. Цех окончательной сборки MV-серии

 

Серія LMV

Серія LMV – вертикально-фрезерні обробні центри, відмінною рисою яких є лінійні напрямні кочення (роликові підшипники) для забезпечення переміщень по осях X / Y / Z зі швидкістю 30 м/хв. Це дозволяє виконувати фрезерування з високим класом чистоти поверхні і підвищеною продуктивністю у порівнянні з серією MV. На вибір Покупцеві пропонуються високошвидкісні шпинделі 8000, 10000, 12000, 15000 об/хв.

Серія BMV

Серія BMV – вертикально-фрезерні обробні центри (мал. 3), конструкцію яких спеціально розроблено для «силового» фрезерування в безперервному тризмінному режимі роботи. З цією метою в комплектації поряд зі шпинделем BT40 також пропонується шпиндель ВТ50.

Рис. 3. Вертикальный обрабатывающий центр BMV 1600.  Рис. 4. Планетарный высокомоментный редуктор компании ZF (Германия).

Ця серія особливо популярна завдяки наявності комплектуючих відомих світових виробників. Наприклад, шпиндель з трансмісією компанії HAMADA (Японія), планетарний високомоментний редуктор компанії ZF (Німеччина, www.zf.com), завдяки якому вдається розвивати неймовірний крутний момент шпинделя до 445 Нм (мал. 4). Як опція пропонується привід потужністю 22 кВт (стандартно – 15 кВт).

Характеристики трьох варіантів приводу для серії BMV (моделі, оснащені шпинделем ВТ-50) наведені на малюнку 5.

Мал. 5. А – ремінний привід, б – редукторний привід, в – редукторний привід.

Саме завдяки цим характеристикам обробні центри серії BMV користуються популярністю на внутрішньому і зарубіжному ринках. «Робоча конячка» за прийнятною ціною» – так зарекомендували себе ці машини на вимогливих ринках Японії і Південної Кореї.

Основні технічні характеристики найбільш популярних моделей серії BMV наведені в таблиці 2.

 

 

Серія MH

Серія MH – горизонтально-фрезерні ОЦ, укомплектовані поворотним столом (500х500 мм; 630х630 мм; 800х800 мм) для 4-бічної обробки деталі за одну установку, постачаються як в однопалетному виконанні, так і з автоматичною системою зміни палети. Це дозволяє організувати практично безперервний процес обробки.

Новації

У 2008 р. в серії MH чергова першина: високошвидкісний горизонтальний обробний центр MH500 (мал. 6). Прискорені переміщення осями X / Y / Z становлять 30/30/30 м/хв, при прискоренні 0,4 / 0,4 / 0,4 g, і при цьому конструкція верстата спроектована для «силового» фрезерування (шпиндель ВТ50 і максимальна вага інструменту 20 кг). Вага верстата 14 000 кг. Головною відмінною рисою всіх обробних центрів MILLSTAR вважається жорстка лита станина, при цьому вага обробних центрів MILLSTAR на 15-20% більша, ніж в аналогічних моделей конкурентів, представлених на ринку України.
Для забезпечення можливості 5-бічної обробки деталей за одну установку в якості опції доступні похило-поворотні столи. Більш докладно про технічні характеристики, опції і сфери застосування обробних центрів MILLSTAR Ви можете дізнатися на веб-сайті компанії «ВаріТек», яка є ексклюзивним дистриб’ютором на території України.

Рис. 6. Горизонтальный обрабатывающий центр MH500

 

Детальна інформація на офіційному сайті компанії ВаріТек Перейти >>