Устаткування для глибокого свердління LOCH

Компанія “LOCH Prazisions-Bohrtechnik” (Німеччина) – один із провідних світових виробників спеціального обладнання для глибокого свердління. Компанія виробляє як серійні, так і ексклюзивні моделі верстатів згідно з особливими вимогами Замовника.

Під час виробництва верстатів використовуються всі існуючі інструментальні системи: ELB, BTA, DTS. Обробка високоточних отворів методом глибокого свердління – розповсюджена технологічна операція в сучасній металообробці.

Сучасні верстати для глибокого свердління дозволяють обробляти як малогабаритні деталі довжиною від 200 мм і вагою від кількох кілограмів (колінвал двигуна внутрішнього згоряння), так і великогабаритні деталі довжиною до 10 000 мм і вагою до декількох тонн (циліндри високого тиску, спеціальні вали, теплообмінники).

Оптимально розроблена модульна система дозволяє “LOCH Prazisions-Bohrtechnik” виконати всі можливі варіації верстатів протягом короткого періоду часу. Усі вимоги до діаметру і точності свердління, у поєднанні з коректно підібраним свердлильним інструментом, будуть виконуватися протягом довгих років.

Незалежно від того, чи будуть верстати використовуватися як свердлильні прилади в спеціальному машинобудуванні, або ж як стандартні чи спеціальні верстати для глибокого свердління – ми гарантуємо надійність усіх верстатів компанії “LOCH Prazisions-Bohrtechnik”

Більш детально на офіційному сайті компанії ВаріТек >>

Оборудование для глубокого свердения LOCH
Устаткування для глибокого свердління LOCH