ESPRIT для автоматизації виробництва

ESPRIT® – потужна, повнофункціональна CAM-система для програмування, оптимізації та симуляції обробки на верстатах з ЧПУ, повністю підтримуюча виробничий процес.
Сертифіковані постпроцесори забезпечують отримання оптимального G-коду, а програмний інтерфейс застосунку відкриває широкі можливості для автоматизації праці технолога-програміста. Високий рівень технічної підтримки дозволяє швидко освоїти систему та використовувати її у різних галузях промисловості.

    Високопродуктивна обробка
  • Програмування фрезерної обробки від 2 до 5 осей
  • Програмування токарної обробки від 2 до 22 осей
  • Програмування для роботи на електроерозійному верстаті від 2 до 5 осей
  • Високошвидкісна одночасна 3-, 4- та 5-осьова траєкторія
  • Токарне обладнання швейцарського типу, токарно-фрезерні верстати, верстати з віссю B, а також багатозадачні верстати

ESPRIT - це єдина CAM-система, яка вам знадобиться!

Потужна, повнофункціональна CAM-система

ESPRIT® - це високопродуктивне програмування, оптимізація та симуляція обробки на верстатах з ЧПУ, що підтримує виробничий процес в цілому, починаючи від CAD-файлу і закінчуючи готовою деталлю. Функціональність ESPRIT® включає програмування фрезерної обробки від 2-х до 5-ти осей, токарної обробки від 2-х до 22-х осей, електроерозію від 2-х до 5-ти осей, багатозадачних токарних верстатів швейцарського типу, токарно-фрезерних верстатів і верстатів з віссю B.

Технічна підтримка світового класу

Завдяки цифровому обладнанню ESPRIT® - моделі верстатів, емулятори контролера і постпроцесори - система забезпечує точну симуляцію та отримання оптимального G-коду. Сертифіковані постпроцесори доступні для ваших верстатів, що дозволяє отримати вільний для редагування G-код, щоб ви могли повною мірою використовувати ваші інвестиції в обладнання.
Глобальні тренінги, консультації та сервіс з програмування допомагають швидко почати роботу. Спеціалізовані інженери ESPRIT зроблять все, щоб ви продовжували працювати з максимальною ефективністю. Наші спеціалісти виходять за рамки програмного забезпечення, щоб розуміти і підтримувати всі ваші процеси, а також робочий процес і обладнання в цілому.

Автоматизована платформа та інженерні сервіси

ESPRIT® вирішує унікальні завдання з індивідуально адаптованими рішеннями для автоматизації та застосунками, створеними з використанням програмного забезпечення API. Скористайтеся можливостями ESPRIT® через API, щоб усунути повторювані завдання, забезпечити більш високий ступінь автоматизації та полегшити потік даних у CAM-систему і з неї.

“Єдиний спосіб, який може допомогти компанії досягти успіху у виробництві, це використання передових технологій та рішень, таких як ESPRIT®, що дає нам можливість конкурувати.”
— Кевін Рід, генеральний директор компанії "Innovative Mounts"