Система моніторингу ефективності використання обладнання

система мониторинга

Ефективність роботи виробничого обладнання складається з багатьох факторів, а їх контроль та облік у реальному часі може бути утруднений. Робота персоналу, режими використання обладнання, які застосовуються УП – все це надає вплив на виробничий процес, витрати і, як наслідок, на собівартість продукції та прибуток власника.

Реалізуючи побажання ринку металообробки щодо контролю за використанням засобів виробництва, ДК «Варіус» пішла назустріч керівникам та власникам підприємств та розробила Програмно-апаратний комплекс моніторингу ефективності використання обладнання (ПАК СМЕІО). Ця система використовує можливість об'єднання верстатів у ЛВС, накопичуючи та обробляючи дані, отримані від верстатів, та надаючи аналітичну інформацію про роботу обладнання та персоналу в розрізі часу та режимів роботи обладнання, часу роботи персоналу та реєстрованих причин простою обладнання.
При відповідному налаштуванні доступу до системи у власника підприємства з'являється можливість у реальному часі бачити роботу обладнання та отримувати зведені звіти навіть на екрані мобільного телефону.

Аналізуйте ефективність використання та рівня завантаження верстатів з будь-якої точки світу!

Переглянути презентацію та брошуру ви можете за посиланням нижче.
Презентація СМЕІО ДК «Варіус»
Інформаційна брошура
Якщо Ви зацікавлені в такій системі, зв'яжіться з нами!