ОТЗЫВ О ТОКАРНОМ СТАНКЕ ПОВЫШЕННОЙ ЖЕСТКОСТИ DOOSAN PUMA GT2600LM

Полтавский ГОК приобрел для своего литейно-механического цеха новый, полностью автоматизированный южнокорейский станок DOOSAN.

Токарный станок PUMA GT2600LM обладает повышенной жесткостью, направляющими скольжения и возможностью обрабатывать детали длиной до 1603 мм.
Серия PUMA GT — токарный центр мирового стандарта — создан на основе многолетнего опыта и последних инноваций. Обновленная серия дает лучшие в своем классе оборудования характеристики шпинделя и направляющих и замечательную производительность.

Точність за хвилини
Полтавський ГЗК придбав для свого ливарно-механічного цеху новий, повністю автоматизований південнокорейський верстат DOOSAN. Сучасне обладнання дозволить підвищити якість виготовлених деталей, збільшити швидкість їхнього виготовлення та знизити собівартість продукції . Окремі деталі верстат може ще й фрезерувати.
Керувати новою технікою можна за допомогою програмного забезпе6чення, а майбутню модель деталі, яку планується виготовити на верстаті, — створити у 3D-вимірі.
Як порівняти зі звичайними універсальними верстатами, придбаний DOOSAN може обробляти заготовки та виготовляти деталі на 40% швидке. Зроблена на ньому деталь не потребує додаткового шліфування. Наприклад, для виготовлення болта на звичайному верстаті потрібно майже 40 хв, нове обладнання зробить це за 3,5 хв.
Розмір найменшої деталі, яку може виготовити новий верстат 10 мм в діаметрі та 20 мм завдовжки . З потрібним оснащенням максимально тут можна обробити деталі діаметром 400 мм та завдовжки до 1 метру.
Перевага нового верстат в тому, що процес виготовлення деталей відбувається в закритому режимі, максимально безпечному для працівника. Він повністю захищений від рухомих та обертальних механізмів робочої зони обробки. У відкритому режимі верстат просто не працює.
Ferrexpo
ГІРНИК/ Подробиці.
№01, 487 від 29.01.2021р.

(Фрагмент из выпуска новостей Телерадіокомпанія ГОК за 11.01.2021)